حوله خشک کن برقی هافمن

255
حوله خشک کن برقی هافمن
حوله خشک کن برقی محصولی مناسب جهت استفاده در فضاهای مرطوب مانند حمام و سرویس های بهداشتی می باشد. این محصول علاوه بر خشک کردن حوله و البسه، دمای مطلوب محیط را نیز تأمین می کند. این موضوع باعث کاهش رطوبت و مانع از رشد باکتری و قارچ ها در محیط می شود.
عمده مصرف حوله خشک کن های برقی، حمام، سرویس بهداشتی، آشپزخانه، رختکن سالن های ورزشی، استخر، آرایشگاه ها و مناطق شمالی کشور که از رطوبت بالایی برخوردار هستند می باشد. علاوه بر آن حوله خشک کن های برقی بصورت مجزا از سیستم گرمایش ساختمان عمل کرده و همین موضوع باعث مزیت های بسیاری در این محصول نسبت به رادیاتور و حوله خشک کن های متصل به پکیج را فراهم می کند؛ زیرا در فصول گرم سال که سیستم گرمایش مرکزی فعال نیست بصورت مجزا گرمایش را تأمین می کند. در جنوب کشور هم که عموماً سیستم لوله کشی مرکزی برای رادیاتورها برقرار نیست گزینه مناسبی می باشد. از مزایای دیگر آن هزینه کم مصرف، قابلیت جابه جایی و نصب آسان و قابلیت استفاده در تمامی فصول سال می باشد.
حوله خشک کن برقی هافمن بسیار سبک بوده و همچنین به دلیل طراحی خاص آن گرمایش حداکثری را دارا می باشد و در چندین مدل مختلف تولید می شود که می توان این شرکت را از شرکت های مشابه و تولید کننده مجزا نمود.
حوله خشک کن برقی هافمن علاوه بر خشک کردن حوله ، لباس ها و با نظارت و کنترل دقیق بر درجه حرارات از ایجاد کپک و قارچ ناشی از رطوبت حمام جلوگیری کرده و در مصرف انرژی بسیار صرفه جو می باشد و معمولا از این نوع حوله خشک کن ها برای مکان هایی با رطوبت بالا استفاده می شوند.