دستگاه هیدرودرم گالوانیک گرند دیوایس مدل Grand Device GD-M55 توسط فروشگاه هانیس شاپ

148
دستگاه هیدرودرم گالوانیک گرند دیوایس مدل Grand Device GD-M55
لوازم جانبی دستگاه دارای 4 عدد پروب فلزی بشقابی ، غلطکی ، توپی و دوشاخه می باشد. و شامل 5 عدد پروب های شیشه ای با مدل های دوشاخه ، پروب تخت ، میخی ، توپی و پروب شانه ای می باشد.
این دستگاه دارای یک دسته هایفرکانس هستش که جهت استفاده از پروب های شیشه ای طراحی شده است.
همچنین این دستگاه دارای یک دسته اتصال که صرفا برای برای دسته های فلزی و قسمت گالوانیک قابل استفاده می باشد.
این دستگاه شامل دو تا کلید است که برای خاموش و روشن کردن دستگاه است ، کلید سمت چپ برای روشن و خاموش کردن دستگاه و گالوانیک استفاده میشود و در بالا یک کلید دو حالته وجود داره که وقتی آن را به سمت چپ فعال می کنیم برای گالوانیک و آبرسانی می باشد. وقتی برای سمت راست فعال کنیم برای دزن که برای پاکسازی پوست استفاده می شود.بهترین دستگاه جوانسازی پوست میباشد که در سریع تزین زمان ممکن پوستی زیبا و درخشان را به شما هدیه میدهد.این دستگاه برای سالن داران بسیار مناسب میباشد چرا که قیمت این محصول بسیار مناسب و مقرون به صرفه میباشد و از کیفیت بالایی هم برخوردار میباشد.هیدرودرم گرند دیوایس
دستگاه هیدرودرم گالوانیک گرند دیوایس مدل GDGrand Device -M55 : در سمت راست این دستگاه یک ولوم وجود دارد که کاربرد آن برای تنظیم دسته هایفرکانس است برای روشن کردن دسته هایفرکانس کلید سمت راست ک در پایین دستگاه وجود دارد رو فعال می کنید. این دستگاه را با قیمت بسیار عالی و کیفیت فوق العاده با گارانتی 60 ماهه گرنددیوایس از فروشگاه هانیس شاپ تهیه نمایید و در عرض 1 روز درب منزل تحویل بگیرید و هزینه را درب منزل پرداخت کنید.

دستگاه هیدرودرم گرند دیوایس مدل GDGrand Device -M55

نحوه کارکرد دستگاه :
ابتدا پروب اتصال رو باید مشتری با دست بگیرد ، افزاد مسن چون پوستشون خشک هست می تونید یه دستمال یا یه حوله ای رو خیس کنید و از مشتری بخواهید با اون دسمال پروب اتصال رو با دست بگیرد در حالی که مشتری پروب اتصال رو با دست نگه داشته ژل ، کوکتل یا هر چیزی که باعث جذب پوست بشه و یا آبرسانی کنه رو می مالید رو پوست صورت.
وقتی ژل رو مالیدید به پوست با یکی از پروب های فرقی نمیکنه با استفاده از پروب حدود 10 دقیقه روی پوست ماساژ می دهید تا کامل آبرسانی کنه.
سعی کنید دسته اتصال رو کنار پروب ها قرار ندهید تا باعث اتصال نشود.

دستگاه هیدرودرم گالوانیک
نحوه استفاده از هایفرکانس :
برای استفاده از هایفرکانس نیازی به دسته اتصال نیست و لازم نیست از ان استفاده کنید.
ابتدا یکی از پروب های شیشه ای را در دسته هایفرکانس جاسازی میکند بعد کلید سمت چب که قسمت هایفرکانس روشن میشه رو فعال میکنید و با استفاده از ولوم سمت راست قدرت آن را کم و زیادد می کنید به صورتی تنظیم کنید که مشتری اذیت نشه و راحت بشه روی پوست استفاده کرد.
بعد از اتمام کار با قسمت هایفرکنس دوباره دسته اتصال رو میدهید دست مشتری و کلید دو حالته بالا رو به سمت دزن قرار میدهید برای تنظیم قدرت پروب های فلزی می توانید از ولوم سمت چپ استفاده کنید این هم مانند هایفرکانس تا جایی ک مشتری اذیت نشده میتونید درجه رو بالا ببرید پروب فلزی رو کامل به گاز استریل آغشته کنید تا لایه های مرده رو کامل جذب خودش نماید.کلیپ استفاده از این محصول را میتوانید از آپارات هانیس شاپ تماشا بفرمایید.

دستگاه هیدرودرم گالوانیک گرند دیوایس مدل GDGrand Device -M55

اکثرا بیماران بعد از انجام جلسه اول نتایج بهبود پوست را مشاهده خواهند کرد . بعد از انجام هیدرودرم نیاز به بستری شدن وجود ندارد و بیمار می تواند به ادامه کارهای روزمره خود اقدام کند. در کل تعداد جلسات برای درمان کامل با هیدرودرم شامل مجموعه ۶ تا ۱۰ جلسه که هر جلسه در حدود ۲۰ دقیقه طول می کشد . نیاز است .

دستگاه هیدرودرم گالوانیک گرند دیوایس مدل Grand Device GD-M55 : کاربران عزیز هانیس شاپ توجه داشته بشید که چه از قسمت گالوانیک و چه از هایفرکانس استفاده کردید بهتر است همیشه از ولوم صفر شروع کنید تا مشتری اذیت نشه و به پوست آسیبی نزنه.
این دستگاه با گارانتی 5 ساله در فروشگاه اینترنتی هانیس شاپ عرضه می شود.تحویل این محصول در شهر تهران ظرف 1 روز آینده میباشد و در شهرستان ها 48 ساعته میباشد.
HANISSHOP
HANISSHOP 0 دنبال کننده