یوزبیت در سال 1398!

145
در سال 1398، #یوزبیت به موفقیت‌های بسیاری دست یافت. انتشار شفاف‌نامه (White Paper) رسمی یوزبیت همراه شد با پیوستن یوزبیت به پارک علم‌وفناوری دانشگاه سمنان که پس از داوری مسئولان و متخصصان پارک، با استقبال بسیاری نیز همراه شد. پیوستن به پارک باعث شد تا خط مشی یوزبیت در جهت درستی قرار بگیرد و قدم‌های بعدی با قدرت بیشتری برداشته شوند. در همین حین بود که تیم یوزبیت شروع به ایجاد تغییرات عمده در پلتفورم کرد و بازاریابی ترکیبی اولین و بارزترین بروزرسانی آن زمان بود.
اما این تغییرات به اینجا ختم نشد و با تلاش فراوان تیم فنی، بیشتر از 10% از کل شبکه به حالت غیرمتمرکز درآمد و بر روی #بلاکچین پیاده‌سازی شد و تعداد کیف‌پول‌های معتبری که از یوز پشتیبانی می‌کنند نیز افزایش یافت.
قدم بعدی یوزبیت، حضور در بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار بود که زیر نظر وزارت علوم و به همت دانشگاه تهران برگزار شد. نمایشگاه نیز رخداد پرباری برای یوزبیت بود، چرا که علاوه ‌بر دریافت تاییدیه علمی از سوی وزارت علوم، ایده و پلتفورم یوزبیت، نظر خیل عظیمی از دیگر شرکت‌های فعال در حوزه‌های تجارت الکترونیک، فین‌تک، کلان‌داده و بلاک‌چین را به خود جلب کرد که زمینه بسیار خوبی برای همکاری‌های آینده در این زمینه‌ها را فراهم کرد.
بعد از نمایشگاه، زمان آن رسیده بود که نسخه دوم یوزبیت منتشر شود. این ورژن با تغییرات جذابی در بخش کیف‌پول، کسب ‌درآمد، بازاریابی و مهمتر از همه، مارکت یوزبیت همراه بود. همچنین از آغاز این تغییرات و البته با توجه به فراهم کردن زیرساخت مناسب توسط تیم موسس، محبوبیت سایت یوزبیت نیز افزایش یافت و در اواخر سال و بعد از گذشتن نزدیک به یک سال از شروع یوزبیت، موفق به رسیدن به رتبه زیر 600 الکسا در ایران شد.
سال 1399 در شرایطی آغاز شد که کنار هم بودن، به مهمترین خواسته این روزهای همه‌مان تبدیل شده است. فلسفه یوزبیت نیز بر همین اصل بنا شده است و به همین خاطر شعار "یوزبیت برای همه" همیشه در دستور کار ما قرار گرفته است. همه می‌توانند از یوزبیت استفاده کنند، و همه می‌توانند در یوزبیت درآمد کسب کنند، کافیست از اطلاعات و ارتباطات خود استفاده کنید!
امسال در کنار هم، رسیدن به اهداف یوزبیتی را جشن خواهیم گرفت.
yoozbit
yoozbit 0 دنبال کننده