ورود موج بارشی جدید از فردا

117
ورود موج بارشی جدید فردا ۱۴ آذر از جنوب غرب
کارشناس هواشناسی گفت: در خیلی از مناطق کشور وقوع بارش داشتیم که امروز ۱۳ آذر ماه در استان‌های تهران، قم، مرکزی، لرستان، چهار محال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، خوزستان، بوشهر، فارس و همدان هم بارندگی خواهیم داشت و از فردا ۱۴ آذر ماه بر ضخامت ابر‌ها در شمال شرق کشور افزوده می‌شود که استان‌های سمنان، خراسان رضوی و شمالی درگیر این بارش‌ها می‌شوند.
وی با اشاره به این که در دو سه روز پیش رو شاهد بارندگی در سواحل دریای خزر هستیم به کاهش دمای هوا در اواسط هفته آینده اشاره کرد. موجی هم از فردا از جنوب غرب وارد کشور می‌شود که استان‌های خوزستان، بوشهر، فارس، کهگیلویه و بویر احمد، چهارمحال و بختیاری، لرستان، ایلام و مرکزی را درگیر می‌کند.
کارشناس هواشناسی افزود: یکشنبه آینده در تهران، البرز و قزوین بارندگی خواهیم داشت و در استان‌های کرمان، یزد، هرمزگان و سیستان و بلوچستان از دوشنبه شاهد بارندگی خواهیم بود که البته میزان بارش‌ها قابل توجه، اما زمان آن اندک است.
وی ادامه داد: آب‌های خلیج فارس هم متلاطم خواهد بود.
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: باتوجه به افزایش رطوبت و سرما احتمال تاخیر و یا لغو پرواز‌های اصفهان، تهران، رشت، اردبیل، اهواز و آبادان وجود دارد.
Milad Beiki
Milad Beiki 127 دنبال کننده