آموزش حروف ترکیبی زبان فرانسه (صدا دار و بی صدا)

161
در این ویدئو به آموزش حروف ترکیبی زبان فرانسه، چه حروف صدادار و چه حروف بی صدا می پردازیم. شاید به جرات میتوان گفت بعد از فراگیری حروف الفبای فرانسوی و صدای آنها، مهمترین چیز در خواندن و نوشتن و حتی صحبت کردن، فراگیری ترکیب صداهاست که هیچ وقت و هیچ کجا از همان ابتدا به آن پرداخته نمی شود. ما در کلاسهای فرانسوی آموزشگاه زبان های خارجه فراست نوین و کلاس های آموزش آنلاین زبان فرانسه سایت فرالن، از همان ابتدا روی این امر تاکید بسیار زیادی می کنیم و هر جلسه با این ترکیب ها، متون گوناگون، فارغ از معنی کلمات را کار می کنیم تا شاگردان قوت قلب بگیرند و ببینند که به راحتی هر متن یا نوشته را می توانند بخوانند.

لذا اگر میخواهید فرانسوی را مانند یک بومی فرانسوی بخوانید و صحبت کنید، این ویدئو را بارها و بارها ببینید و توضیحات این بخش را یادداشت برداری کنید.

برای شرکت در کلاس های آنلاین فرانسوی، به لینک زیر مراجعه کنید
https://feralan.com/french/

نکته: لازم به ذکر است اشاره کنیم زبان فرانسوی هم مانند انگلیسی phonetic (فونتیک) دارد و بهتر است آن را آموخت ولی به یاد داشته باشید با دانستن صدای حروف، صدای ترکیب های این قسمت و صدای علایم املایی روی حروف، هر کلمه و متنی را به راحتی می توانید بخوانید و بنویسید.
مقاله متنی این ویدئو را هم در لینک زیر می توانید بخوانید
https://feralan.com/combination-of-vowels-and-consonants-in-french/