نرم افزار حضور غیاب جهان گستر پارس را با دیدن این ویدئو بهتر بشناسید!

245
بیشتر مدیرها فکر میکنن زمانی که دستگاه حضور و غیاب رو بخرن و توی سازمانشون نصب کنن کارشون تموم میشه و بعد از اون دیگه کافیه که کارمندا بیان و حضور و غیابشون رو توی دستگاه ثبت کنن. اما این مدیرای عزیز دارن اشتباه میکنن. بخش عمده و اصلی کار زمانی انجام میشه که نرم افزار حضور و غیاب هم توی سیستمشون نصب بشه. شما میتونین لیست مدل‌ها و جدیدترین قیمت‌های مربوط به نرم افزار حضور غیاب رو تو سایت دستگاه حضور غیاب جهان گستر پارس ببینین!


تا پیش از این و در مقاله های قبلی تقریبا تمام انواع دستگاه های حضور و غیاب رو بهتون معرفی کردیم و مزایا و معایب هر کدوم رو بهتون گفتیم. توی این مقاله تصمیم داریم یکی از عنصرهای مهم و کلیدی دستگاه حضور و غیاب رو بهتون معرفی کنیم.


بیشتر مدیرها فکر میکنن زمانی که دستگاه حضور و غیاب رو بخرن و توی سازمانشون نصب کنن کارشون تموم میشه و بعد از اون دیگه کافیه که کارمندا بیان و حضور و غیابشون رو توی دستگاه ثبت کنن. اما این مدیرای عزیز دارن اشتباه میکنن. بخش عمده و اصلی کار زمانی انجام میشه که نرم افزار حضور و غیاب هم توی سیستمشون نصب بشه.


شاید بعضیاتون الان بپرسین:" خب کارمندها که میان و میرن و ساعتشون توی دستگاه ثبت میشه دیگه چه نیازی به نرم افزار حضور و غیاب و خرج کردن یه پول اضافست؟"


باید بهتون بگم که بله درسته که کارمندا میان و ساعت ورود و خروجشون توی دستگاه ثبت میشه اما فقط ساعت ها ثبت میشه! کسی که حقوق کارمندها رو محاسبه میکنه دستگاه نیست بلکه نرم افزاریه که روی سیستم مدیریت نصب میشه و محاسبه ی حقوق کارمندها با استفاده از اون انجام میشه.


در ضمن اگر نرم افزار حضور و غیابی در کار نباشه مدیر نمیتونه به صورت لحظه ای و آنلاین به اطلاعات ورود و خروج کارمندها نظارت داشته باشه و اون ها رو کنترل کنه!


پس نصب کردن نرم افزار حضور و غیاب یکی از مهم ترین قدم ها و اقداماتیه که باید بعد از نصب دستگاه انجام بشه.