سایت نمایش پیرو قوانین جاری کشور و قوانین بین المللی می باشد. لذا از کاربران گرامی خواهشمندیم تا نسبت به رعایت قوانین مذکور اقدام نمایند. در غیر این صورت مسئولیتهای مربوطه مستقیماً متوجه ایشان خواهد بود. رعایت شئونات اسلامی، اخلاقی و ملی در محتوای به اشتراک گذاشته از اهمیت خاصی برخوردار است و عدم توجه به قوانین موجب حذف محتوا و برخورد متناسب خواهد شد.

استفادۀ شما از نمایش به منزلۀ پذیرش کامل قوانین است. وبسایت نمایش این حق را برای خود محفوظ می دارد تا با یا بدون اطلاع رسانی قبلی شرایط و قوانین سرویس دهی را تغییر دهد، لذا اطلاع از قوانین که در وبسایت نمایش موجود است به عهده کاربر میباشد.

هرگونه استفاده از سایت که به هر نحوی سرویس دهی یا امنیت سایت یا کاربران سایت را به مخاطره بیاندازد ممنوع است.

در هنگام بروز حوادث خارج از کنترل اعم از اعتصاب عمومی، آتش سوزی صاعقه، حملات هکری، مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری و حوادث غیر مترقبه و موارد دیگر بطوری که انجام خدمات با مشکل مواجه و یا غیر ممکن گردد، مسئولیتی متوجه نمایش نخواهد بود.

پس از بارگذاری هرگونه محتوا، حقوق مربوط به انتشار، حذف و ویرایش آن برای سایت نمایش محفوظ است.

پس از انتخاب نام کانال، چنانچه این نام مربوط به برندها و مارکهای تجاری خاص و یا وبسایتهای ثبت شده یا کلمات مورد نیاز سایت باشد، در صورت تماس نمایندگان رسمی این شخصیتهای حقوقی، امتیاز استفاده از نام کانال در صورت لزوم پس از مکاتبه با دارنده کانال، به آن شخص اعطا خواهد شد.


برحی از مواردی که در حین بارگذاری ویدئو و انواع محتوا باید رعایت شوند عبارتند از :

  • رعایت حقوق ناشر و مولف
  • مغایرت نداشتن با شئونات اخلاقی و عرف جامعه و قوانین جاری کشور
  • دلخراش و آزار دهنده نبودن
  • اهانت آمیز نبودن به مقامات سیاسی
  • نداشتن موزیک متن غیر مجاز
  • عدم ایجاد تنش و التهاب سیاسی در سایت
  • عدم تمسخر یا اهانت به شهروندان یا اقلیت ها و گروه های قومی و مذهبی
  • ارائه توضیحات مناسب و استفاده از عنوان، برچسب و انتخاب دسته بندی مناسب.
  • عدم آپلود ویدئوی اسپم برای مثال ویدیوی با محتوای فریبنده، تکراری، غیر مفید یا ویدیوهایی که تنها جنبه تبلیغات دارند و معمولا جهت هدایت بازدید کننده به محل دیگر آپلود میشوند.

با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 1382/10/17 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت نمایش مصداق بستر مبادلات الکترونیکی صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور یا قوانین بین المللی بر عهده کاربران است.

نمایش در حذف یا ویرایش محتوایی که از بازدید مناسب برخوردار نیستند مختار است. جهت برخورداری از بازدید مناسب بهترین راه ارائه ی توضیحات و عنوان و برچسب های مناسب میباشد. همچنین انتشار محتوا در شبکه های اجتماعی و وبسایتها و وبلاگها توصیه میشود.

سایت نمایش تابع کلیه قوانین موضوعه کشور به خصوص قانون تجارت الکترونیک است لذا هر رفتاری که متضمن نقض هریک از قوانین کشور باشد مجرمانه تلقی میگردد و قابل پیگیری است.

خط‌مشی رازداری

حفظ حریم شخصی کاربران برای نمایش اولویت بسیار بالایی دارد. کلیه ی اطلاعات شخصی شما نزد نمایش محفوظ است و به هیچ عنوان در اختیار اشخاص غیر مجاز قرار نمیگیرد.