25 ایده ی دیوانه با تخم مرغ که باید امتحان کنید - چطور تخم مرغ را با روش های مختلف میتوان خورد

1,031
مصرف کنندگان سالم می دانند که خوردن صبحانه بسیار مهم است. یک صبحانه سالم به شما انرژی می دهد برای کل روز. و ما همیشه به دنبال دستور العمل های صبحانه جدید و خوشمزه ای هستید که دوستشان دارید. تخم مرغ برای صبحانه مناسب است! آنها سرشار از مواد مغذی مهم برای بدن شما هستند. یادآوری این نکته بسیار مهم است که تخم مرغ منبع غنی از سلنیم ، ویتامین D ، B6 ، B12 و مواد معدنی مانند روی ، آهن و مس است. حتی اگر در یخچال فقط یک تخم مرغ دارید ، سعی کنید دستور العمل هایی را که ما به اشتراک می گذاریم بپزد و از نتیجه راضی خواهید شد!
دستور العمل اول دیوانه است! یک هندوانه را به نصف برش داده و گوشت را از یک نیمه جدا کنید. تخم مرغ ها را در داخل ، فلفل ، پیاز و سایر سبزیجات خرد کنید. این نیمی از هندوانه را جوشانده و املت خوشمزه آماده است!
روز خود را از پنکیک های خوشمزه شروع کنید و تمام مواد را در یک بطری پلاستیکی مخلوط کنید. یک بطری پلاستیکی خالی بگیرید و ماست ، تخم مرغ ، شکر و آرد را با هم ترکیب کنید. و حالا می توانید پنکیک را از بطری بپزید.
دریابید که چگونه می توان توپ های تخم مرغ را در بیکن پیچیده کرد! این غذای بسیار خوشمزه ای است که می توانید برای شام از آن برای تهیه شام ​​بپزید تا دوستانتان را شگفت زده کنید. در مرحله اول ، برنج را آماده کرده و با استفاده از یک کیسه پلاستیکی ، یک تخم مرغ را درون برنج پیچانده کنید. بعد از آن برش های بیکن را بگیرید و توپ ها را پیچیده و سرخ کنید.
roghayehfilm
roghayehfilm 0 دنبال کننده