داغترین‌ها: #المپیک

دستگاه فرم فیل سیل

191
جهت اطلاعات تکمیلی لطفا به سایت ما به آدرس www.mahboobpacking.ir مراجعه نمایید. دستگاه فرم فیل سیل، یک خط تولید کامل می باشد. کلیه مراحل یک خط بسته بندی شامل: دستگاه تولید ظرف، دستگاه پرکن، دستگاه سیل، دستگاه وکیوم و دستگاه برش به صورت همزمان و یکجا در دستگاه فرم فیل سیل وجود دارد.
فرم فیل سیل، دارای تنوع کاربری بالایی می باشد و در خطوط بسته بندی بسیاری، بکار می رود مانند: خط تولید و بسته بندی ساندویج سرد یا همان ساندویج کلاب،فرم فیل سیل غذاهای آماده به طبخ و دستگاه پرکن و بسته بندی مربا.

به دلیل اینکه فرم فیل سیل یک خط کامل بسته بندی وکیومی می باشد عموما به جای کاربرد دستگاه فرم فیل سیل نام خط مورد بسته بندی بکار می رود. در بسته بندی خیار شور و ترشی، دستگاه فرم فیل سیل دارای سیستم مایع ریز نیز می باشد و یا در خط تولید و بسته بندی مربا، کلیه فرآیندها اتوماتیک می باشد.دستگاه فرم فیل سیل در صورتی که بعد از سورتینگ میوه و صیفی بکار رود امکان چینش خطی و بالابردن اتوماسیون به حد مطلوبی در خط تولید و بسته بندی میوه و صیفی افزایش می یابد. در خطوط سبزی با قراردادن فرم فیل سیل بعد از دستگاه شستشوی سبزی این اتوماسیون ایجاد می گردد،در خطوطی که چینش مواد دستی است بهتر است طول دستگاه فرم فیل سیل در قبل از مرحله سیل وکیوم افزایش یابد تا کارگران به راحتی در دو طرف دستگاه ایستاده و در ظروف تولید شده توسط دستگاه فرم فیل سیل، اقدام به جای گذاری محصول نمایند مانند فرم فیل سیل خرما یا فرم فیل سیل اسباب بازی و قطعات صنعتی. تمامی مواردی که با دستگاه سیل وکیوم و تری سیلر بسته بندی می شدند امکان بسته بندی با فرم فیل سیل را دارند با این تفاوت که مرحله تولید ظرف نیز در این حالت توسط دستگاه صورت می گیرد. در برخی موارد به دستگاه فرم فیل سیل، ترموفرمینگ هم گفته می شود، که این خیلی صحیح نمی باشد زیرا ترموفرمینگ فقط مرحله تولید ظرف را شامل می شود در صورتیکه، مرحله سیل(دوخت) و پرکردن هم در این مورد وجود دارد.
mahboobmachine
mahboobmachine 0 دنبال کننده