بزرگترین پرچم ایران با دو هزار متر مربع متراژ

383
پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران بر روی سقف سوله ای به متراژ حدود دو هزار متر مربع در روستای قطن آباد نیشابور توسط کارآفرین خلاق نیشابوری اجراشد که بزرگ ترین طراحی پرچم ایران است. عملیات برپایی این سوله ورزشی و اجرای سقف آن با طراحی پرچم، 27 روز کاری به طول انجامید. مهندس امیرحسین استیری افزود: ساخت سالن ورزشی روستای قطن آباد در ابعاد 32 متر در 56 متر در مرکزیت دهستان مازول با بیش از 28 میلیارد ریال اعتبار آغاز شده است.
کارآفرین جوان نیشابوری در خصوص اجرای این طرح اظهارکرد: ما تمام تلاش مان این است تا بتوانیم در کمترین زمان ممکن پروژه هایمان را به اتمام برسانیم و در همین راستا عملیات برپایی این سوله ورزشی و اجرای سقف آن با طراحی پرچم، ۲۷ روز کاری به طول انجامید.
امیر استیری افزود: در راستای توزیع عادلانه امکانات ورزشی، احداث سالن ورزشی روستای قطن آباد با اعتباری بالغ بر ۲۸ میلیارد ریال درنیشابور کلید خورده است.
وی خاطرنشان کرد: این سالن در مرکزیت دهستان مازول قرار گرفته است که این سبب شده تا علاوه بر جمعیت ۲ هزار و ۵۰۰ نفری روستای قطن آباد، جوانان ۹۰ روستای دیگر این دهستان نیز بتوانند از این امکانات استفاده کنند.
استیری یادآور شد:در راستای اقدامات دولت برای توجه به مناطق کم برخوردار این طرح اجرایی شده است که امیدواریم با بهره برداری از آن شاهد توزیع عادلانه امکانات ورزشی و کاهش ناهنجاری های اجتماعی باشیم.
کارآفرین جوان نیشابوری تصریح کرد: این سوله با ابعاد ۵۶*۳۲ طراحی شده است که ما با استفاده از امکانات موجود، پرچم کشور عزیزمان ایران را بر روی سقف این سوله به متراژ حدود دو هزار متر مربع اجرا کردیم که بزرگ ترین طراحی پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
شرکت پرتوگران صنعت خیام www.soles3.com تلفن تماس: 989153529652+ instagram.com/wpsk.s3
partogaran
partogaran 0 دنبال کننده