همه قابلیت‌های جدید «گلکسی اس۱۰» 2

1,692
منابع آگاه در گزارش‌های مختلف اعلام کردند که سامسونگ در حال کار کردن روی پروژه‌ای است تا به موجب آن حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر لمسی جاسازی شود و این طور که در تازه‌ترین خبرها گفته شده است، سال آینده «گلکسی اس۱۰» با چنین قابلیتی به دست کاربران می‌رسد و اوایل سال ۲۰۱۹ میلادی می‌توانیم این محصول را در اختیار داشته باشیم. این خبر را یکی از رسانه‌های کره‌ای به نام «بِل» منتشر کرده است و ادعا می‌کند که سامسونگ هم اکنون طراحی نمایشگر مدل بعدی پرچمدار خود برای سال ۲۰۱۹ میلادی را به اتمام رسانده است.

این سایت خبری اظهار داشت که گوشی هوشمند «گلکسی اس۱۰» نمایشگر لمسی ۵.۸ اینچی دارد و در کنار آن گوشی هوشمند «گلکسی اس۱۰ پلاس» با نمایشگر ۶.۳ اینچی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. آنچه که تاکنون مشخص نشده این است که شرکت کره‌ای دو گوشی یاد شده را چگونه نامگذاری خواهد کرد. به از زمان تولد نخستین سری گوشی‌های «گلکسی اس» سامسونگ یک دهه می‌گذرد و این احتمال وجود دارد که شرکت مذکور فرآیند توالی اعداد برای نامگذاری این خانواده از گوشی‌های خود را کنار بگذارد. در این میان شرکت سامسونگ به صورت همزمان در حال کار کردن روی پروژه گوشی‌های انعطاف‌پذیر است که احتمال می‌رود این خانواده جدید سال ۲۰۱۹ میلادی با نام «گلکسی ایکس» معرفی شوند. با همه این توضیحات کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که روند نامگذاری با اعداد متوالی اتفاق چندان خوشایندی برای شرکت‌های بزرگ نیست و بنابراین نمی‌توان انتظار عرضه «آیفون ۱۸» یا «گلکسی اس۱۶» را در سال‌های آینده داشت.

همچنین پیش‌بینی شده است که گوشی هوشمند «گلکسی اس۱۰» سامسونگ دوربین مجهز به حسگر سه‌بعدی را در خود جا داده باشد و تا تصورها و تخیل‌های عمومی در قالب تصاویر سه‌بعدی نمایان شوند. خبرگزاری «بِل» همچنین اعلام کرد دو شرکت سیناپتیک و کوالکام وظیفه توسعه حسگر لمسی اثر انگشت زیر نمایشگر پرچمدار بعدی سامسونگ را عهده‌دار شده‌اند.
موبنا
موبنا 1 دنبال کننده